OneLOK
NOVÝ. JINÝ. POUTAJÍCÍ.

Systém CHICK OneLOK je navržen pro upínání obrobků na obráběcích centrech a nabízí jedinečnou výhodu zcela uzavřené konstrukce, která zabraňuje průniku třísek do upínacích částí svěráku.

Nový CHICK OneLOK také zcela eliminuje další nevýhody standardních svěráků, jako je nadměrná hmotnost, nedostatečně rychlé přenastavení pohyblivé čelisti, nepřesná a časově náročná výměna čelistí, nestabilní ustavení obrobku a atd.

Přesvědčte se o novém standardu v segmentu svěráků - CHICK OneLOK – osobním a nezávazným představením tohoto produktu našimi techniky.

Nový svěrák

Ve skutečnosti pouze malé změny, spousta možností.
Připraven pro každodenní použití. Rychle. Přesně. Efektivně.
Je čas pro změnu s novým systémem OneLok™.Präzises Umrüsten
Unikátní konstrukce
Rychlovýměnný systém čelistí BoltFast šetří peníze při každém seřizování upínání pro nový výrobní proces. Vysoká přesnost a opakovatelnost výměny čelistí je zajištěna pouze jedním otočením klíče!
Einfaches Handling
Snadná manipulace
Přívětivý design a funkčnost. OneLOK váží pouhou půlku obvyklé váhy ostatních srovnatelných produktů!


Erika Spiess
Čistá práce
Jedinečný uzavřený design systému OneLOK znemožňuje třískám vniknout do pohyblivých částí. Žádné čištění, žádné prostoje!
Schnelles Spannen
Rychlé upínání
Mechanismus QwikSlide lze ovládat jednou rukou a umožňuje rychlé nastavení a výměnu součástí. Rychlé pro obsluhu, vysoká efektivita výrobního procesu!